Gorące wiadomości

 • Przed nami druga edycja Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Głównym celem przedsięwzięcia jest podtrzymywanie tradycji w budowaniu szopek bożonarodzeniowych, kształtowanie wyobraźni oraz inwencji twórczej najmłodszych. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z terenu Doliny Karpia...

 • Sekcja tenisa stołowego w Piotrowicach, której trenerem jest Krzysztof Żebro, działa prężnie, a zawodnicy odnoszą coraz lepsze wyniki na turniejach na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim.

  Zapraszamy do obejrzenia reportażu.

 • Poniżej przedstawione zostały bardzo dobre wyniki Gminy Przeciszów w przeprowadzanych ostatnio rankingach

 • W dniach od 7-31 października w Zespole Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych, w Przedszkolu oraz wybranych sklepach w Przeciszowie będzie organizowana zbiórka karmy oraz środków czystości dla zwierząt przebywających w schronisku w Oświęcimiu.

 • ZATORSKA AGENCJA ROZWOJU sp. z o. o.
  ZACHĘCA DO WZIĘCIA UDZIAŁU
  W BEZPŁATNYM DORADZTWIE Z ZAKRESU:
  KSIĘGOWOŚCI, PRAWA
  MARKETINGU I BIZNESPLANU
  Chcesz założyć firmę? Nie masz pomysłu na biznes?
  Przyjdź, zapytaj eksperta i skorzystaj z darmowej fachowej porady!!!
  Nie czekaj i już teraz zapisz się na konsultacje!!!

 • ałopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że na terenie województwa małopolskiego w dniach od 4 do 18 października 2014 r. zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie. Szczepienie lisów będzie wykonane za pomocą przynęt zawierających szczepionkę doustną, która zostanie zrzucona w wyżej wymienionym okresie z samlotów oraz wyłożona ręcznie. Przynęta jest mieszaniną mączki rybnej, oleju kokosowego, parafiny i tetracykliny w kolorze szarozielonym. W jej wnętrzu umieszczona jest plastikowa kapsułka zawierająca wirus szczepionkowy z opisem zawartości.


 • W związku z rozpoczęciem przebudowy drogi ul. Długiej – etap II
  w Przeciszowie, od 15 września 2014 r. droga zostanie zamknięta
  dla ruchu lokalnego. Z drogi tej będą mogli korzystać tylko mieszkańcy dojeżdżający do posesji, oraz pojazdy budowy.

  Przebudowa drogi do końca miesiąca października 2014 r.

 • Najwyższa Izba Kontroli prowadzi kontrolę wykorzystania obiektów sportowych w województwie małopolskim. Jednym z ocenianych obszarów jest stan bazy sportowej oraz działalność w zakresie rozwoju aktywności fizycznej mieszkańców. Chcąc uzyskać możliwie najszerszą i najbardziej obiektywną informację zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety zamieszczonej poniżej. Jej wyniki posłużą nam do oceny istniejącego stanu.

  Ankieta jest anonimowa, można ją wypełniać do 31 października 2014 r.

 • W związku z rozpoczęciem przebudowy drogi gminnej ul. Wspólna w Polance Wielkiej, od 1 września 2014 r. droga zostanie zamknięta dla ruchu lokalnego. Z drogi tej będą mogli korzystać tylko mieszkańcy dojeżdżający do posesji przy ul. Wspólnej.

  Przebudowa drogi gminnej potrwa do 10 listopada 2014 r.

1 [2]

AKTUALNOŚCI

2014
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12